Ringtones Aydilge Feat. Halil Sezai - Aşk Yüzünden

0
0
0
0
0
0

Most popular the questions

📲 Can i download ringtones on iPhone?

Yes, you can download Aydilge Feat. Halil Sezai - Aşk Yüzünden - Aydilge Feat. Halil Sezai for iPhone. Just choose M4R format.

📲 Can i download ringtones on Android?

Yes, you can download Aydilge Feat. Halil Sezai - Aşk Yüzünden - Aydilge Feat. Halil Sezai for Android. Just choose MP3 format.

📲 Do i need registration?

Without registering, without money, no fees.
Lyrics

Anlatsam kim anlar ki? Yarım kalmış hikâyem var Anlatsam kim anlar ki? Yarım kalmış hikâyem var Bu yalnızlık geçer belki Nasıl hain bu akşamlar Yandı canım, biter mi yakanlar? Yandı canım, kim üfler, dağlanır yaralar Yandı canım, söner mi hâlâ? Bende yine de aşkın var Ben vurulduğum yerlerden, yaralanmış izlerden Yorgunum ezelden, aşk yüzünden, aşk yüzünden Ben vurulduğum yerlerden, yaralanmış izlerden Kim sever içinden, en derinden, en derinden? Ben Kalbimden düşen yazlar Kışa döndü, sokaklar kar Kırıldıkça keser camlar Senin de cam bir kalbin var Yandı canım, biter mi yakanlar? Yandı canım, kim üfler, dağlanır yaralar Yandı canım, söner mi hâlâ? Bende yine de aşkın var Ben vurulduğum yerlerden, yaralanmış izlerden Yorgunum ezelden, aşk yüzünden, aşk yüzünden Ben vurulduğum yerlerden, yaralanmış izlerden Kim sever içinden, en derinden, en derinden? Ben